"SavaVet- sveiki ir gražūs augintiniai" -  veterinarines paslaugas teikiantis kabinetas Kaune.

Mūsų įmonė teikia pirmines veterinarines paslaugas Kaune. Šunų, kačių, triušių, šeškų kompleksiniai skiepai nuo infekcinių ligų, pasiutligės, gyvūnų nukirminavimas, gyvūnų ženklinimas, vidaus, odos ligų diagnozavimas ir gydymas, žaizdų siuvimas, tvarstymas, dantų apnašų valymas šunims ir katėms be narkozės ir su narkoze bei kitos paslaugos. Taip pat,  gydome smulkiuosius graužikus, konsultuojame akvariumuose laikomų žuvų ligų gydymu, paukščių priežiūros ir ligų gydymo klausimais.
Pas mus galite įsigyti pašarus, vitaminus, papildus, priežiūros priemones, aksesuarus naminiams gyvūnams. Visa tai galite rasti ir e-parduotuvėje www.savavet.lt . Teikiame grožio paslaugas jūsų augintiniams! Su mumis dirba ilgametę šunų kirpimo patirtį turinti šunų ir kačių kirpimo specialistė.
Jeigu neturite galimybės augintinio atvežti pas mus - iškvietus, atvykstame į namus!  Atliekame apžiūrą, profilaktiką nuo išorės ir vidaus parazitų, vakcinuojame, slopiname rują ir atliekame kitas procedūras.

Prekiaujame kokybiškais pašarais, papildais, vitaminais ir skanėstais jūsų augintiniui (Royal Canin, Hill's, Brit Care, Josera, Specific, ADVANCE), taip pat drabužėliais ir aksesuarais šunims ir katėms.

Nesidrovėdami kreipkitės pagalbos, augintinių priežiūros klausimais ,mūsų jauna draugiška komanda visuomet stengsis Jums padėti!

Adresas: Girstupio g., 1-1, Kaunas (Centre, šalia Kauno autobusų stoties).

Darbo laikas: II - V (nuo 9:00 iki 18:00),  VI (nuo 9:00 - 13:00).

Registracija/konsultacija: +370 618 89975

"Kaip mus rasti?" Žiūrėti video:

Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti žemėlapis:

Savavet - veterinarijos paslaugų kabinetas Kaune

Kaip mus rasti

Veterinarijos klinika Kaune centre

Veterinaras KauneVeterinarijos vaistinė Kaune
Veterinarinė vaistinė Kaune centre