Padidinti

CESTAL CAT FLAVOUR, tabletės katėms nuo kirminų

2015105

Nauja prekė

CESTAL CAT FLAVOUR, tabletės - Katėms ir kačiukams profilaktiškai gydyti, užsikrėtus kirmėlėmis.

Smulkiau

0,00 €

Apie prekę

Vienoje tabletėje yra:

veikliųjų medžiagų:

pirantelio embonato 230 mg,

prazikvantelio 20 mg.

INDIKACIJOS

Katėms ir kačiukams profilaktiškai ir dehelmintizuoti užsikrėtus: askaridėmis Toxocara cati, Toxascaris leonina (subrendusiomis ir nesubrendusiomis), ankilostomomis Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala (subrendusiomis), cestodais Taenia taeniaeformis, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Dipylidium caninum, Echinococcus multilocularis (subrendusiais ir nesubrendusiais).

KONTRAINDIKACIJOS

Reikia apdairiai naudoti išsekusioms katėms. Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

NEPALANKIOS REAKCIJOS

Preparatas yra mažai toksiškas ir pasižymi plačiomis saugumo ribomis. Saugumo tyrimų su paskirties gyvūnais duomenimis, preparatą naudojus net 3 kartus didesnėmis dozėmis jokių klinikinių, hematologinių ar biocheminių nepalankių reakcijų nustatyta nebuvo.

Pastebėjus bet kokį sunkų poveikį ar kitą šiame informaciniame lapelyje nepaminėtą poveikį, būtina informuoti veterinarijos gydytoją ar Lietuvos valstybinę veterinarijos preparatų inspekciją.

PASKIRTIES GYVŪNŲ RŪŠYS

Katės.

DOZĖS, NAUDOJIMO BŪDAS IR METODAS KIEKVIENAI RŪŠIAI

Vaistą reikia sušerti. Vieną tabletę reikia skirti 4 kg kūno svorio arba 5 mg prazikvantelio ir 20 mg bazinio pirantelio 1 kg kūno svorio. Tabletę rekomenduotina duoti tiesiai į burną arba sutrynus įmaišyti į ėdesį. Gydyti rekomenduotina prieš šėrimą.

Dažniausiai pakanka preparatą skirti vieną kartą, tačiau didelės parazitų invazijos atveju rekomenduotina dehelmintizuoti pakartotinai po 14 d. Profilaktiškai kates reikėtų dehelmintizuoti kas 3 mėn.

NUORODOS DĖL TINKAMO NAUDOJIMO

Galima naudoti vaikingoms patelėms ir laktacijos metu.

Negalima naudoti kartu su piperazino junginiais, nes pasireiškia abipusis antagonizmas su piranteliu.

Prieš gydymą alkinti ar laikytis specialaus šėrimo rėžimo nebūtina.

Katės preparatą labai gerai toleruoja, todėl perdozavimo atvejai būna labai retai. Naudojus 3 kartus didesnę nei rekomenduotina dozę, nepastebėta jokių apsinuodijimo požymių. Jei įtariama, kad preparato buvo perdozuota, reikia imtis atitinkamų gydymo priemonių.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

CESTAL CAT FLAVOUR, tabletės katėms nuo kirminų

CESTAL CAT FLAVOUR, tabletės katėms nuo kirminų

CESTAL CAT FLAVOUR, tabletės - Katėms ir kačiukams profilaktiškai gydyti, užsikrėtus kirmėlėmis.